Nejnovější články z Top hotelnictví najdete na Tophoreca.sk

instagram

Hotel Bôrik navštívila aj anglická kráľovná

Svoje služby poskytuje nielen bežným záujemcom, ale má česť byť aj pravidelným hostiteľom zahraničných návštev a delegácií. Okrem kvalitných služieb dopraje návštevníkom aj výnimočný výhľad na panorámu mesta.

Hotel Bôrik, postavený v roku 1974, do roka 2003 prešiel roz- siahlymi rekonštrukčnými prácami. Dnes sú jeho typickým čr- tami štyri samostatné rezidencie, hotelová časť, spoločenské priestory a terasy s výhľadom na Dunaj. Práve tie dožičia hosťom po ná- ročnom dni chvíľku pohody, možnosť nadýchnuť sa čerstvého vzduchu a kochať sa krásami Bratislavy.

Miele hotel 1


OSTRIEĽANÍ PROFESIONÁLI
Bránami hotela každoročne prejde okolo 35 000 návštevníkov. Toto číslo svedčí predovšetkým o bohatých skúsenostiach z oblasti hotelierstva a organizácie podujatí. Práve preto je Hotel Bôrik vhodným miestom na usporadúvanie kongresov, banketov, školení či najrôznejších spoločen- ských udalostí. Skúsený personál zvláda bez zaváhania aj väčšie podujatia a neustále tak presviedča o svojich kvalitách.

Miele hotel 2


DOKONALÁ ČISTOTA JE NEVYHNUTNOSŤOU
Čistá bielizeň je základom pre správne fungovanie každého hotela. V ho- teli Bôrik sa jej za mesiac vyperie približne 2 800 kilogramov. V súčas- nosti hotel vlastní dve práčky, sušičku a žehliaci stroj Miele, ktoré sú podľa zástupcov hotela zárukou spoľahlivosti, šetrnosti a kvality prania aj žehlenia. „So značkou Miele máme dlhoročné skúsenosti. Vďaka našej vlastnej práčovni sa bielizeň šetrí a je stále krásne biela. Navyše, je k dis- pozícii vždy, keď je to potrebné," hovorí Elena Janáčová z Hotela Bôrik.


www.miele.sk

text: Miele

foto: Hotel Bôrik, Miele

17. 09. 2015

 

 

logo1logo2logo3